Siyah Yazılım

Her zaman en iyi olmak Siyah Yazılım ekibi olarak vazgeçilmez hedefimizdir

Biz kimiz?


2013 yılında hizmet vermeye başlayan Akın İnternet Hizmetleri'nin, tescilli markası olan Siyah Yazılım, Ankara merkezli olmak üzere tüm Türkiye'ye yazılım başta olmak üzere,server çözümleri, dijital güvenlik danışmanlığı, veri toplama ve işleme gibi alanlarda hizmet veren bir yazılım markasıdır. Bilindik kalıpların dışına çıkarak her projede en iyisini sunmayı amaçlayan Siyah Yazılım, en sıradan yazılım süreçlerinden, en zorlu projelere kadar tüm süreçlerde çözüm odaklı tüm tecrübelere sahiptir.

Değerlerimiz
İş Ahlakı : Firmalarla olan sosyal ve ticari ilişkilerde dürüst olmak. 
Müşteri Odağı : Müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamak ve müşteri memnuniyetini arttırmak. 
Takım Çalışması: Yazılım projelerinin tüm aşamalarında çalışanlarin katılımini sağlamak. Ben değil biz diyebilmek ve aynı zamanda takım ruhunu geliştirmek.
Verimlilik: Yazılım projelerinin tüm aşamalarında kaynak kullanımlarını optimize ederek verimliliği arttırirken gelişim sağlamak 
Zamanlama: Siyah Yazılım’ın verdiği her söz koşulsuz ve şartsız zamanında yerine getirmek. Başarının sadece işi tamamlamak değil, işi zamanında tamamlamak olduğunu bilmek.