Custom jobs require "siyah" solutions

Hosting

There are no easy roads to success.

Hosting

Feel the Confidence of Professional Hosting Service. Security & Performance.


Web tabanlı yazılım ve hizmetlerin en önemli karar konularından birisi barındırma ve yayınlama teknolojisinin seçimidir.

Doğru barındırma konfigürasyonunun planlanabilmesi, yazılım ve hizmetin sağlıklı çalışması için anahtar bir rol oynar. Web tabanlı yazılım ve hizmetlerin kötü performans sergilemesi durumunda esas şüpheli zannedildiğinden daha çok kötü barındırma planıdır. Aynı şekilde güvenlik tehditlerinin çoğu zaman gerçek zayıf noktası barındırma planıdır.

Günümüzde neredeyse yüzlerce hosting şirketi tarafından “sürümden kazanma” mantığı ile çok uygun fiyatlara barındırma hizmeti verilmektedir. Eğer çok küçük ölçekli bir yazılım veya çok önemli olmayan bir web siteniz varsa bu çözümler, sizin için doğru tercih olabilir.

Başarıya kolay yollar yoktur.

Ancak eğer verileriniz ve yazılımınızın üstlendiği görev önemli ise, eğer bir marka olarak web hizmeti ve sitenizin kullanım ve arama motoru performansı sizin için önemliyse sıradan ve paylaşımlı, sürüm mantığı ile çalışan barındırma çözümleri sizin için hiç ummadığınız maliyetler demektir.

Siyah Yazılım’da barındırma herkese açık şekilde sunulmamakla birlikte kurum ve markalara özel barındırma hizmeti sağlanır. Türkiye ve Avrupa lokasyonlu veri merkezleri üzerinden sağlanan barındırma hizmeti esnasında tüm danışmanlık ve konfigürasyon süreçleri tarafımızca takip edilir, yedekleme, veri erişimi gibi tüm başlıklar bizim tarafımızdan planlanır.

Siyah Yazılım’dan aldığınız barındırma hizmeti süresince teknik ayrıntılara boğulmadan, verilerinizin güvende oluşunun ve hizmetlerinizin aksamamasının konforunu hisseder, dilediğiniz zaman yedekleme erişimleri sayesinde kendinizi güvende hissedersiniz.

Happy Clients

We are a family of big brands and growing every day.

R All References